E1186

Nowy produkt

DINOZAURY GUMOWE ZESTAW 4 sztuki 30CM RÓŻNE RODZAJE E1186 EMAJ

Nowy

84,99 zł

Więcej informacji

Opis

Na świecie żyło wiele gatunków dinozaurów , miały one swoich zwolenników jak i wrogów. Czas zachował szczątki tak, że udało się odwzorować wygląd wielu z nich. Gumowe figurki przedstawiające jedne z charakterystyczniejszych gatunków. 

Megalozaur zaliczany jest do rodziny teropodów – dwunożnych mięsożernych dinozaurów o trójpalczastych stopach. Na uwagę zasługuje fakt, że był on pierwszym oficjalnie opisanym rodzajem dinozaura. Jego skamieniałe szczątki odkrył i opisał (w 1824 roku) profesor Oxfordu William Buckland.

Większość kości należących do tych drapieżników odkryto w Europie. Może skamieniałości megalozaura uda znaleźć się zatem i na terenie Polski!

Stegozaur to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dinozaurów. Wyróżniają go dwa rzędy charakterystycznych płyt kostnych (w kształcie romboidów) na grzbiecie (w sumie było ich 17) oraz dwie pary kolców na końcu ogona.

Specyfikacja :

*gumowe postacie dinozaurów 

*wysokość ok 30cm w zależności od gatunku 

*4 rodzaje takie jak stegozaur, megalozaur itp. 

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DINOZAURY GUMOWE ZESTAW 4 sztuki 30CM RÓŻNE RODZAJE E1186 EMAJ

DINOZAURY GUMOWE ZESTAW 4 sztuki 30CM RÓŻNE RODZAJE E1186 EMAJ

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć